Teletović ponovo dvocifren, Nurkićeva četiri poena u novom porazu
907

NBA

0

Košarkaši Phoenix Sunsa pretrpjeli su sinoć novi poraz. Bolji od njih bili su San Antonio Spursi, koji su u gostima nadigrali Sunse sa 118:111.

Za nešto manje od 29 minuta provedenih na parketu bh. reprezentativac Mirza Teletović ubacio je 14 poena, te dodao četiri skoka i tri asistencije.

Alex Len s 23 koša bio je najefikasniji u redovima Sunsa, a ujedno i na meču.

Tony Parker s 22 i Patty Mills s 21 poenom predvodili su goste koji su ostali drugi na Zapadu.

Tim našeg Mirze Teletovića i dalje je na pretposljednjem mjestu Zapadne konferencije, te će doigravanje ostati samo san.

S lošim nastupima nastavili su i košarkaši Denvera, koji su poraženi od Bostona 101:121.

Celticsi su se već odvojili u prvoj četvrtini, koju su riješili s uvjerljivih 35:17. U nastavku su rutinski odradili posao, te je završilo plus 20.

Bh. košarkaš Jusuf Nurkić na parketu je proveo 12 minuta u redovima Nuggetsa, te je postigao četiri poena. Tome je dodao i dva ofanzivna skoka, te jednu blokadu.

Celitcse je do pobjede predvodio Isaiah Thomas s 22 poena, a dva manje ubacio je Avery Bradley.

Srbijanac Nikola Jokić s 23 poena predvodio je poraženi sastav.