Da je idealno rješenje za klupu Real Madrida ime Zinedina Zidanea slože se još jedan bivši igrač "kraljevskog kluba" David Beckham.
Zizou je u ponedjeljak zamijenio Rafaela Beniteza, a Beckham je oduševljen što će njegov bivši saigrač sjesti na klupu.
“Može li bolje od ovoga? Čovjek koji je bio najbolji u igri koju svi volimo preuzima klub koji volim i ja, ali i još mnogo ljudi“, napisao je Beckham na Instagramu.
Beckham i Zidane su tri godine bili saigrači baš u Realu.
“On ima energiju, strast i ne prihvata neuspijeh ni na kom nivou. Preuzima kormilo od menadžera kojeg poštuju i koji pojseduje ogromno iskustvo, ali to je mjesto na kojem će uživati. Zidane je najbolja osoba za taj posao“, dodao je Beckham.
sport.ba @sport.ba