Zinedin Zidane novi je trener Real Madrida, a on nije mogao sakriti oduševljenje nakon što je dobio mjesto na ovom vrućoj stolici.
"Ovo je bila teška odluka za sve nas. Benitez je dobar čovjek i stručnjak, ali smo na profesionalan način riješili ovu situaciju. Za novog trenera ekipe izabran je Zinedine Zidane i ovim putem želim mu sreću i sve najbolje. Nadam se da će opravdati naše povjerenje", rekao je Perez.
On je takođe dodao da je ovo ostvarenje njegovog sna i zahvalio se Perezu na prilici:
"Ovo je najbolji klub na svijetu i čast mi je što sam dobio priliku da budem trener ove ekipe. Namjeravam da dam sve od sebe i da uradim najbolje za ovaj klub. Radit ćemo maksimalno jako i vjerujem da ćemo na kraju sezone imati razloga za slavlje", rekao je Zidane.
sport.ba @sport.ba