16. 12. 2015 - 08:36
Guardiola: Sljedeće sedmice sve će biti poznato o mojoj budućnosti
907
Shares
Guardiola: Sljedeće sedmice sve će biti poznato o mojoj budućnosti

OTKRIO NOVINARIMA

Guardiola: Sljedeće sedmice sve će biti poznato o mojoj budućnosti

16. 12. 2015 - 08:36
0
Shares

Trener minhenskog Bayerna, Pep Guardiola, potvrdio je da će se izjasniti o svojoj budućnosti sljedeće sedmice.

44-godišnjem španskom stručnjaku ugovor s Bavarcima ističe na kraju sezone, a još uvijek nema tačnih informacija da li će produžiti saradnju.

Bivši strateg Barcelone sve više se dovodi u vezu s Manchester Cityjem, a u igri je navodno i njihov gradski rival United.

Guardiola je nakon sinoćnjeg trijumfa nad Darmstadtom u Kupu odbio govoriti o budućnosti, ali je ipak otkrio da će se o tome uskoro izjasniti.

"Večeras nemam odgovora. Sljedeće sedmice dobit ćete odgovor. Sljedeća sedmica otklonit će svaku nejasnoću", poručio je Guardiola.

Španac je 2013. godine preuzeo Bavarce i osvojio dvije titule prvaka Njemačke, jedan nacionalni kup, te UEFA Superkup i Svjetsko klupsko prvenstvo.

 

Učitaj još novosti