
Prije početka revanš susreta baraža za odlazak na Evropsko prvenstvi između reprezentacija Irske i BiH odana ja počast stradalim u Parizu minutom šutnje.
To nisu ispoštovali svi navijači, odnosno neko od naših navijača je vikao "Palestina, Palestina..." i sasvim sigurno da ih čeka kazna zbog toga.
No, kako prenosi portal source.ba, huligan koji je svojim ispadom ukaljao obraz bosanskom narodu u hotelu je bio kažnjen batinama.
"Ne znam ko je momak, kako se zove. Znam samo da je bio pijan i da je jedini on na stadionu tokom minuta šutanja skandirao 'Palestina, Palestina'. Nekoliko navijača ga je srelo u hotelu nakon utakmice i upitali su ga da li je on to uradio. Potvrdio je da jeste malo povišenim tonom. A onda su ga naši navijači udarili nekoliko puta", rekao je jedan od navijača BiH za pomenuti izvor.