23. 10. 2015 - 17:48
Harry Redknapp bez dlake na jeziku: Guardiola ne bi odveo...
907
Shares
Harry Redknapp bez dlake na jeziku: Guardiola ne bi odveo Watford ni u top šest

HARRY REDKNAPP BRANI TRENERE U ENGLESKOJ

Harry Redknapp bez dlake na jeziku: Guardiola ne bi odveo Watford ni u top šest

23. 10. 2015 - 17:48
0
Shares

Nekadašnji trener Tottenhama i trenutni trener QPR-a stao je u odbranu engleskih trenera u svojoj kolumni za Ivning Standard. Čak je spomenuo i bivšeg trenera Barcelone Guardiolu i sadašnjeg Enriquea.

Prema riječima Harrya Redknappa, premijerligaši ne treba da anagažuju španskog stručnjaka već da se fokusiraju na trenerske talente na svojoj teritoriji.
„Svako mora da zapamti jednu stvar: konj je uvek važniji od džokeja. Nemojte me pogrešno shvatiti, volim Guardiolu, on je odličan trener, ali ako mu date posao u Sunderlandu ili Watfordu, neće uspeti da ih dovede u top šest klubova. Ako Guardiola, recimo, dođe u Englesku i preuzme Norwich, neće ga odvesti u Ligu šampiona sigurno“, rekao je Redknapp.

Iskusni stručnjak se okomio na Špance pa se zakačio i za Luisa Enriquea.
„Imao je noćne more u Romi, a pogledajte ga sada, radi u Barceloni sa Neymarom, Luisom Suarezom i Lionelom Messijem i gle čuda, bolje mu ide“, dodao je Redknapp.

Učitaj još novosti