Wolfsburg do rutinske pobjede: Martial "spasio" Crvene Vragove
Wolfsburg do rutinske pobjede: Martial

RONALDO I IBRAHIMOVIĆ BEZ GOLOVA

0

Okršaj PSG-a i Real Madrida u 3. kolu Lige prvaka prošao je bez golova.

Utakmica je prije početka izazvala dosta pažnje jer njihovi susreti odlučuju pobjednika skupine.

Real je u utakmicu ušao kao favorit gledajući statistiku koja kaže da "Kraljevi" nisu poraženi u 14 od posljednjih 15 utakmica u grupnoj fazi Lige prvaka.

Obje momčadi su igrale napadački i imali smo priliku vidjeti mnogo prilika ali nažalost bez realizacije.

Malmo je fenomenalnom igrom porazio Shakhtar minimalnom razlikom od 1:0.

Na listu strijelaca upisao se Roseberg. Ovaj rezultat mogao je biti ubjedljiviji. Malmou je u 56. minuti dosuđen penal koji je promašio Đurđić.

Crveni Vragovi nisu uspeli doći do pobjede. Nakon dosuđenog penala u 15. minuti koji je promašio Eremenko izgledalo je da će Manchester napadima doći do povoljnog rezultata.

Mlada nada Uniteda Martial pogodio je u 65. minutu za izjednačenje. Utakmica je završena 1:1.

Wolfsburg i dalje pokazuje fenomenalnu formu. U večerašnjem susretu apsolutno su nadigrali PSV i golovima Dosta i Krusea u 46. i 57. minuti. rutinskom pobjedom došli do novih bodova.