12. 09. 2015 - 21:48
Treće poluvrijeme beogradskog derbija: Sukobi Grobara i Delija...
907
Shares
Treće poluvrijeme beogradskog derbija: Sukobi Grobara i Delija s policijom

DVA NAVIJAČA TEŽE POVRIJEĐENA

Treće poluvrijeme beogradskog derbija: Sukobi Grobara i Delija s policijom

12. 09. 2015 - 21:48
0
Shares

Nakon završenog 149. derbija između Crvene zvezde i Partizana, došlo je do nereda, a tokom utakmice su povrijeđena dvojica, a lakše sedmorica navijača, javlja Anadolu Agency (AA).

Do nereda je došlo kada su navijači Partizana probili zaštitnu ogradu između „juga" i „zapada", s namjerom da se sukobe s navijačima Crvene zvezde. Srećom, brzom intervencijom policije zaustavljeni su i trenutno se dešavaju sporadični sukobi između navijača i policije.

Tokom današnjeg fudbalskog derbija, kako je rekao doktor Slobodan Ivanović vlasnik klinike Anlave, koja dežura na stadionu, jedan navijač zadobio je težu povredu šake od šiljaka na ogradi i zbog obilnog krvarenja prebačen je u Klinički centar Srbije.

Drugi navijač je odveden na detoksikaciju na Vojnomedicinsku akademiju, pošto je bio pod dejstvom droga i alkohola. Sedmorica navijača su lakše povrijeđena, a njih su ekipe klinike Anlave zbrinule na licu mjesta. 

Učitaj još novosti