20. 07. 2015 - 17:43
Novajlije pogađale za pobjedu Liverpoola, Rodgers čeka Bentekea
907
Shares
Novajlije pogađale za pobjedu Liverpoola, Rodgers čeka Bentekea

Australija

Novajlije pogađale za pobjedu Liverpoola, Rodgers čeka Bentekea

20. 07. 2015 - 17:43
0
Shares

Klub s Anfielda nastavio je svoju pripremnu turneju i ubilježio treću pobjedu, a trener je obrazložio glavni razlog dolaska skupog pojačanja iz Aston Ville.

Liverpool je u trećoj pripremnoj utakmici svladao australski Adelaide United rezultatom 2:0, a oba su pogotka postigli novopridošli igrači.

U 67. minuti, nakon ubačaja Ibea, strijelac je bio Milner, dok je u završnici konačni rezultat postavio Ings.

U protekle dvije utakmice Redsi su pobijedili Thailand All-Starse i Brisbane Roar.

Liverpoolov trener Brendan Rodgers u međuvremenu je objasnio zašto su na Anfieldu bili voljni platiti Aston Villi traženih 32,5 miliona funti za Christiana Bentekea.

"Bilo je jasno da moramo zabijati više golova. To je Liverpool uspio prije nekoliko godina i isplatilo se. Ovoga ljeta situacija je bila ista, nedostajali su nam pogoci, koliko god igrači morali dati doprinos i u obrani i u napadu", kaže.

Učitaj još novosti