
Kampanja za predsjednika Barcelone se lagano zagrijava. Nakon što je predao svoje potpise, Toni Frexia je primjetio da ostali kandidati izlažu svoje prijedloge pomoću kojih bi pridobili biračko tijelo.
Frexia je posljednjih nekoliko sedmica bio u fazi mirovanja, te nije davao nikakve prijedloge i informacije o svome radu i programu. Upravo je danas Frexia izbacio svog aduta iz rukava, a to je potencijalno dovođenje Marca Verratija iz PSG-a. Igrač je posljednjih nekoliko sedmica veoma tražen na tržištu, a sve više ga se veže s Barçinim najvećim rivalom, Real Madridom.
Freixu to nije omelo u njegovom naumu te je odlučio napraviti korak dalje. Prije nekoliko dana otputovao je u Pariz kako bi se sastao s advokatom i predstavnikom igrača, Donatom di Camplijem. Prema neslužbenim informacijama, na sastanku se raspravljalo o budućnosti mladog italijanskog reprezentativca.
Freixa je u raspravi sudjelovao na način kako se njegov kredibilitet u predsjedničkim izborima ne bi smanjio. Donato di Campli je odlučio samo sjesti s Freixom i porazgovarati o mogućnostima transfera, javlja Barcabih.com.
Prema nekim informacijama, Di Campli je spreman ući u pregovore s oba kluba ukoliko Freixa pobjedi na predsjedničkim izborima i ako Luis Enrique odobri potencijalno dovođenje Verratija u redove Barçe.
Toni Freixa odlučio je svom snagom krenuti u nastavak kampanje, te bi kroz nekoliko dana trebao u potpunosti predstaviti svoj program.