05. 07. 2015 - 09:46
Pored "shrvanog" Messija, napravio najtužniji sportski selfie...
907
Shares
Pored

Navijač Čilea dobio što je htio

Pored "shrvanog" Messija, napravio najtužniji sportski selfie ikada!

K. D.
05. 07. 2015 - 09:46
0
Shares

Messi je bio potpuno shrvan, a to najbolje dočarava snimka u kojem je omaleni čileanski navijač dobio 'selfie' bez ikakvog pitanja. Messi je samo stajao nepomičan.

Lionel Messi ponovno nije uspio podići pobjednički pehar sa selekcijom Argentine. Čile je slomio Gaučose nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca u finalu Copa Americe.

Omaleni Argentinac je bio najbolji igrač u redovima ekipe Gerarda Martina i jedini je koji je uspio realizirati penal na samom koncu susreta, prenosi Germanijak. Nakon njega su redom fulali Gonzalo Higuain i Ever Banega. Čileanci su pak bili nepogrješivi, a gađali su Fernandez, Vidal, Aranguiz i Sanchez.

Argentincu su bili neutješni, a ponajviše Lionel Messi kojem je drugi put zaredom za 'dlaku' promakla zlatna medalja. Bio je potpuno shrvan, a to najbolje dočarava snimka u kojem je omaleni čileanski navijač dobio 'selfie' bez ikakvog pitanja. Messi je samo stajao nepomičan.

 

Učitaj još novosti