Fudbaler Chelseaja Filipe Luis odbio je ponudu Real Madrida.
Ovaj defanzivac, kako navode danas španski mediji, prihvatio bi jedino ponudu Atletico Madrida u čijem se dresu i dokazao kao igrač.
Podsjetimo, Luis je na ljeto 2014. godine napustio Atletico i prešao u Chelsea, ali se u protekloj sezoni nije nametnuo treneru Joseu Mourinhu.
Kako navodi Marca, Luis je svom agentu Jorgeu Mendesu rekao da nije zainteresovan za Real Madrid i da bi jedino prihvatio ponudu svog bivšeg kluba, koji se i dovodi u vezu sa Luisom.
Navodno, Mourinho bi ovog fudbalera mogao da ponudi u sklopu paketa za Antoinea Griezmanna, koji se sve učestalije dovodi u vezu sa Plavcima.
Chelsea i Atletico Madrid imaju odličnu saradnju, koja se u posljednjih nekoliko godina ogleda u transferima Thibauta Courtoisa, te Diega Coste, ali i pomenutog Luisa, te Fernanda Torresa.
sport.ba @sport.ba