15. 04. 2015 - 23:27
Lopetegui: Čeka nas težak ispit u Minhenu, tek smo na pola puta
907
Shares
Lopetegui: Čeka nas težak ispit u Minhenu, tek smo na pola puta

TRENER PORTA

Lopetegui: Čeka nas težak ispit u Minhenu, tek smo na pola puta

S. T.
15. 04. 2015 - 23:27
0
Shares

Trener Porta Julen Lopetegui ne zanosi se previše sjajnom partijom svojih igrača u večerašnjem meču četvrtfinala Lige prvaka protiv Bayerna.

Baskijac zna kakva mu opasnost prijeti u Minhenu i da je večeras odigrano tek prvo poluvrijeme.

"Čeka nas težak ispit u Minhenu, tek smo na pola puta, protiv jednog od najboljih timvoa u Bayernovoj historiji. Bili smo odlični večeras i želim da čestitam svojim igračima. Ovaj tim ima veliki potencijal.", rekao je nakon meča Julen Lopetegui.

Lopetegui je priznao da Martinez nije bio spreman za večerašnji meč, ali da su on i njegov stručni tim odlučili da riskiraju, što im se na kraju isplatilo.

"Do jučer nismo bili sigurni da li će biti spreman da će biti spreman, ali riskirali smo i to nam se isplatilo. Biće nam teško u Minhenu jer smo lišeni usluga dva veoma vaćna igrača (Danilo i Alex Sandro), moramo brzo pronaći najbolje riješenje kako bi se suprostavili Bayernu", kazao je trener Porta.

Učitaj još novosti