Često osporavani napadač Chelsea i reprezentacije Španije Fernando Torres izjavio je da Španci nisu isti tim kao prije četiri godine.
Torres je takođe izjavio da šampionski timovi razmišljaju specifično, a naglasio je da ima jednaku želju za pobjedom kao i na ranijim velikim takmičenjima.
"Kada ste šampioni imate drugačiji pristup utakmicama, ali to ne znači da ćete bolje ili lošije igrati. To je prošlost, ja želim sada da igram i imam podjednaku želju za pobjedom kao i 2008, 2010. i 2012. godine“, rekao je Torres.
Napadač Chelseaja je takođe istakao i uticaj nekadašnjeg selektora Luisa Aragonesa na kasnije uspjehe reprezentacije.
"Luis je prisutan na svakom treningu, nema dana kada se tim ne sjeti neke situacije iz njegovog perioda ili nekog njegovog citata“, rekao je Torres.