KAO DA IM PORAZ NIJE BIO DOVOLJAN: Čelnici Bayerna "okupani"...
907
KAO DA IM PORAZ NIJE BIO DOVOLJAN: Čelnici Bayerna

DAS KLASIKKER

KAO DA IM PORAZ NIJE BIO DOVOLJAN: Čelnici Bayerna "okupani" napustili SIGNAL IDUNA PARK

0

BAYERN MÜNCHEN poražen je u subotnjem derbiju 11. kola njemačkog prvenstva na gostovanju protiv Borussije Dortmund s 2:3.

Unatoč vodstvu 2:1 do 67. minute, šesterostruki uzastopni njemački prvak na koncu je doživio treći ligaški poraz u tekućoj sezoni. Nakon 11. kola, s treće pozicije poretka, za vodećom Borussijom Dortmund zaostaje sedam bodova.

hoeness

U trenutku, kako se naposljetku ispostavilo, pobjedničkog pogotka Paca Alcacera u 73. minuti ogleda osobit su stres proživjeli Bayernov predsjednik Ulrich Hoeness i glavni izvršni direktor Karl-Heinz Rummenigge.

Ispunjene tribine Signal Iduna Parka euforično su proslavile Alcacerov gol pa je nepoznati pojedinac hladnim pivom poprskao Bayernove čelnike u svečanoj loži. Prije nego što su zaliveni, Ulrich Hoeness i Karl-Heinz Rummenigge protestirali su kako je Borussijin pogodak plod ofsajda

Iznenađeni i vidno uznemireni, Ulrich Hoeness i Karl-Heinz Rummenigge bijesno su gestikulirali i pogledima tražili krivca.