St. Etienne nastavio sjajan niz, Nantes jedva do pobjede
907

LIGUE 1

0

St. Etienne je večera stigao i do sedmog vezanog susreta u kojem nisu doživjeli poraz, odigrali su 1:1 (0:1) na gostovanju Rennesu.

Igrao se 35. minut kada je Neven Subotić, jedno od zimskih pojačanja St. Etiennea, postigao svoj prvijenac u Francuskoj.

Bivši štoper Borussije Dortmund je bio najviši u skoku nakon kornera Hamoume sa desne strane, pa je snažnim udarcem glavom matirao golmana Rennesa za 0:1.

Ipak, "Zeleni" će na kraju morati da se zadovolje bodom, Bourigeaud je centrirao sa lijeve strane u 86. minuti, Sarr je samo kresnuo loptu glavom, a ona je završila iza leđa Ruffiera za 1:1.

U ostalim duelima vidjeli smo pobjedu Ranierijevog Nantesa kod kuće protiv Troyesa, bilo je 1:0 (0:0). Gol odluke je u smiraj susreta postigao Sala.

U preostala tri duela nije bilo pobjednika, Bordeaux i Angers su odigrali 0:0, Lille i Montpellier 1:1, dok je neriješeno bilo i u Dijonu, gdje je gostovao Amiens (1:1).