12. 11. 2018 - 10:05
ON JE OSTAVIO SRCE NA TERENU! Pogledajte kako je ozlijeđeni...
907
ON JE OSTAVIO SRCE NA TERENU! Pogledajte kako je ozlijeđeni Godin golom u 91. minuti donio pobjedu Atleticu!

POLA SATA IGRAO OZLIJEĐEN

0

Atletico Madrid je u dva navrata gubio na svom terenu protiv Bilbaa, ali je na kraju slavio.

Bilo je nakon poslednjeg sudijskog zvižduka 3:2 u korist Atletica, pobjedu im je u poslednjim trenucima donio kapiten Diego Godin.

1

Ono što posebno dodaje na značaju ovom pobjedonosnom pogotku je činjenica da je 32-godišnji Urugvajac zadnjih skoro pola sata igrao povrijeđen.

On se u 68. minutu požalio na povredu, ali je Simeone prethodno izvršio sve tri izmjene.

3

On je mogao da napusti teren, ali nije želio da ostavi saigrače na cjedilu, ostao je do kraja i na kraju postigao pobjedonosni pogodak.

Strašnog borca u svojim redovima ima Diego Simeone, veliki naklon za gospodina Godina.