25. 02. 2018 - 18:08
Ovaj lik je zvijezda jednog od najjačih engleskih timova:...
907
Ovaj lik je zvijezda jednog od najjačih engleskih timova: Promašio prazan gol i tri puta krivo izveo aut!?

PREMIERSHIP

0

Tottenham je danas u malom londonskom derbiju savladao u gostima Crystal Palace s 1:0. Gol odluke postigao je sjajni Harry Kane, kojem je to bio već 24. pogodak ove sezone u Premiershipu.

Meč je obilježio i to u negativnom svjetlu bek Tottenhama Sergie Aurier, koji se propisno osramotio u 84. minuti. Naime, Kane je propustio loptu koja je stigla do usamljenog Auriera na suprotnoj strani, ali bivši igrač PSG-a uspio je promašiti loptu i upropastiti stopostotnu šansu. Srećom po njega, samo četiri minute poslije Kane je pogodio za jako bitan trijumf.

Osim ovoga, tamnoputi bek je čak tri puta krivo izveo aut, što je zaista nepojmljivo za jednog profesionalca i to u Premiershipu.