Messi promašio penal pa se razgoropadio: Prečka mu 'ukrala'...
907
Messi promašio penal pa se razgoropadio: Prečka mu 'ukrala' hat-trick

PRIMERA

0

Barcelona je upisala i drugu prvenstvenu pobjedu. U gostima kod Alavesa Katalonci su slavili s 2:0, a prvo ime susreta je bio Leo Messi.

Nije najbolje krenulo za Argentinca koji je u prvom poluvremenu promašio jedanaesterac , ali se iskupio s dva gola u nastavku utakmice.

Rodrigo Ely je u 38. minuti skrivio kazneni udarac, ali je Messijev pokušaj pročitao Fernando Pacheco.

Međutim, niko neće prigovarati Messiju za promašaj jer je u drugom poluvremenu s dva gola osigurao pobjedu Barceloni, ali i stigao do 350 golova u španskom prvenstvu. Najprije je zabio u 55. minuti, a samo 11 minuta kasnije je potvrdio pobjedu nakon što je Paco Alcacer presjekao dodavanje domaće odbrane.

Mogao je Argentinac i do hat-tricka, ali ga je u tome zaustavila prečka koju je pogodio u 74. minuti.

Ivan Rakitić je odigrao čitavu utakmicu, a dodajmo i da je Gerard Pique upisao 400. nastup u dresu Katalonaca.