Veliki povratak Stare dame: Pjanić postigao autogol pa asistirao
907

SERIE A

0

Juventus je u drugom kolu Serie A slavio kod Genoe 3:2, iako su već u sedmoj minuti gubili 2:0.

Za Jurićevu momčad nije moglo bolje početi, već nakon 19 sekundi igre Pjanić je pospremio loptu u vlastitu mrežu. U 7. minuti sudac je nakon provjere VAR-a prosudio da je Rugani u šesnaestercu srušio Galabinova, koji sam preuzima odgovornost te s bijele tačke pogađa za 2:0.

Povratak Stare dame krenuo je u već 14. minuti kada je Dybala zabio nakon odlične povratne lopte Pjanića. Do izjednačenja su gosti stigli u trećoj minuti sudijske nadoknade kada je suđen novi jedanaesterac nakon provjere VAR-a. Naime, Nakon Mandžukićeva udarca lopta je pogodila Lazovića u ruku. Siguran realizator bio je Dybala.

Do potpunog preokreta Juventus je stigao u 62. minuti kada je Mandžukić lijepo pronašao Cuadrada koji vara čuvara i zabija za 3:2. Konačni rezultat u sudijskoj nadoknadi postavio je Dybala nakon asistencije Higuaina. Pjanić je igrao do 80. minute.

U drugoj utakmici Bologna je golom Donsaha u 55. minuti slavila s 1:0 na gostovanju kod Beneventa.