MOURINHO IMAO ŠOU Prišao skupljaču lopti i ovim potezom oduševio cijeli stadion

LIGA PRVAKA

0

Tottenham je večeras bio u velikom problemu protiv Olympiacosa.

U Londonu je stajalo 0:2 za goste iz Atine poslije samo dvadesetak minuta, strijelci su bili El Arabi i Semedo. Nadu Tottenhamu daje Dele Alli u nadoknadi prvog poluvremena.

U nastavku kompletni preokret domaćina, Kane izjednačuje u 50. minuti, da bi Aurier doveo domaćina u prednost golom u 73. minuti.

Harry Kane ovjerava trijumf "pijetlova" svojim drugim golom na meču u 77. minuti.

A kod drugog pogotka Tottenham je veliku pomoć imao u vidu dječaka koji skuplja lopte. On je brzom reakcijom i dodavanjem lopte Aurieru ubrzao napad londonskog kluba, kojeg je na kraju pogotkom krunisao Kane.

Menadžer Tottenhama Jose Mourinho znao je to cijeniti i nakon pogotka je prišao dječaku i zahvalio mu se na "saradnji".