907
KAKVA SRAMOTA PARIŽANA   Lille - PSG 5:1

FRANCUSKA

0

Fudbaleri PSGa će najvjerovatnije biti novi-stari šampioni Francuske, a čini se da su se zbog tog statusa poprilično opustili, jer je došao drugi poraz u sezoni - 5:1!

neymar-mbappe-psg
Lille je taj koji je savladap Parižane , a ujedno je i prvi pratilac ekipe Tomasa Tuhela sa 17 bodova manje (64).
Sve je počelo u sedmom minutu kada je Tomas Menije pogodio sopstvenu mrežu, a 360 sekundi kasnije izjednačio je Bernat.

Ništa nije nagovještavalo ovakav ishod pa čak ni kada je pomenuti igrač dobio crveni karton u 36. minutu i ostavio saigrače gostujućeg tima na cjedilu.
Otišlo se sa 1:1 na veliki odmor, a onda... Razbijanje.

Pepe u 51, Bamba u 65, Gabrijel u 71. i Fonte u 84. minutu za najubjedljiviji poraz Parižana od kada je nova vlasnička struktura ušla na "Park prinčeva".
Uprkos negativnom rezultatu, PSŽ će ostati na prvom mjestu i postati prvak, ali zato malo ko može da kaže da je šampionu spakovao pet golova...