31. 12. 2018 - 09:13
NE MOŽE IM POMOĆI NI GEORGE NI WESTBROOK: Dončić se poigravao...
907
NE MOŽE IM POMOĆI NI GEORGE NI WESTBROOK: Dončić se poigravao sa Oklahomom i donio novu pobjedu Dallasu

LUKA MAGIC

0

Slovenački košarkaš Luka Dončić je sinoć opet donio novu pobjedu svom Dallasu. Tinejdžer je za 34 minute na parketu ubacio 25 poena, uhvatio je 3 lopte i podijelio je 7 asistencija. Oklahoma je prokockala čistu pobjedu jer je na 2 minute prije kraja imala 6 poena razlike. Međutim dobrom odbranom i odličnim napadom Dallas je na kraju došao do pobjede 105-103. Pored Dončića Barnes je ubacio 16 poena, a Dennis Smith Jr. 14.

U ekipi Oklahome najefikasniji je bio Paul George s 36 poena i Dennis Schroder sa 19. Westbrook je odigrao utakmicu za zaborav i upisao je samo 9 poena, a šutirao je 4-22 iz igre. Unatoč svemu imao je šut za pobjedu, a da je to pogodio zaboravila bi se ova blijeda partija, ali nije.