NEŠTO ŠTO JE PROMAKLO MNOGIMA NA ANFIELDU: Pogledajte kako se...
907
NEŠTO ŠTO JE PROMAKLO MNOGIMA NA ANFIELDU: Pogledajte kako se slijepi navijač Liverpoola radovao golu Salaha

VIŠE OD IGRE

0

TEŠKOM mukom Liverpool je izborio osminu finala Lige prvaka, i to pobjedom nad Napolijem 1:0 na Anfieldu. Talijane je čarolijom prelomio Mohamed Salah, a pobjedu je u 91. minuti izvanrednom obranom spasio golman Alisson Becker.

Nakon utakmice pojavila se snimka s tribina koja prikazuje slijepog navijača Redsa u deliriju. Sve je oduševilo to što ga njegov hendikep ne spriječava uživati u nogometu.

Sve doživljava pomoću sluha...

Podsjećamo, iako je Mohamed Salah zabio novi prekrasan gol u svom stilu te njime donio pobjedu nad Napolijem za prolazak skupine smrti, pravi junak Liverpoolovog tijesnog prolaza je brazilski golman zbog obrane u 91. minuti utakmice na Anfieldu.

Ostao je sam Napolijev napadač Arek Milik, primio loptu lijevom nogom pa udario desnom, no poput kamikaze Alisson je nogom čudesno obranio zicer nad zicerima te sačuvao svoju mrežu u najvažnijem trenutku. Ta obrana već sada konkurira za jednu od najboljih i općenito najvažnijih u ovom dijelu Lige prvaka.

Salah se, pod dojmom nove fantastične nogometne večeri u sjajnoj atmosferi Anfielda, oglasio na Instagramu uz poruku: