12. 12. 2018 - 15:02
NAVIJAČI LIVERPOOLA RAZAPELI HRVATA NA DRUŠTVENIM MREŽAMA!...
907
NAVIJAČI LIVERPOOLA RAZAPELI HRVATA NA DRUŠTVENIM MREŽAMA! Igrao je samo dvije minute, ali dovoljno da ih dovede do LUDILA!

MOGAO JE BITI TRAGIČAR

0

Navijači Liverpoola osuli su drvlje i kamenje na društvenim mrežama po svom defanzivcu - hrvatskom reprezentativcu Dejanu Lovrenu.

lovren

Liverpool je uz dosta muke uspio da izbori plasman u nokaut fazu Lige prvaka. Redsi su na svom terenu savladali Napoli rezultatom 1:0.

Ipak, malo je nedostajalo da vicešampion ispadne iz takmičenja u 92. minutu, kada je Hrvat, koji je ušao samo dva minuta ranije na teren, napravio kardinalnu grešku.

alisson1

Ostavio je Arkadiusza Millika samog ispred gola. Na sreću navijača Liverpoola, fantastični Alisson Becker je odbranio čist zicer i tako spasio domaći tim.