PSG potopio Monaco i praktično već riješio prvenstvo!
907

DOMINACIJA PARIŽANA

0

U zadnjem susretu 13. kola francuskog prvenstva, ove sezone katastrofalni Monaco doživio je još jedan potop, ovog puta od najvećeg rivala i prvaka PSG-a rezultatom 0:4.

Obrana domaćina nije izdržala duže od četiri minute, a strijelac prvog pogotka je Edison Cavani. Obrambeni igrači Monaca napucavali su se međusobno dok lopta nije došla do Urugvajca koji lakoćom poentira za 0:1.

psg

Isti igrač povećao je prednost gostiju u 11. minuti.

Hat-trick Cavanija smo dočekali u 54. minuti nakon lijepe asistencije, a on je precizno poentirao udarcem uz stativu.

psg2

Konačnih 0:4 postavio je Neymar iz penala u 63. minuti. PSG je ovom pobjedom pobjegao prvom pratitelju Lilleu čak 13 bodova i već riješio pitanje prvaka Francuske, dok je pred ekipom Thierryja Henrya grčevita borba za opstanak.