Real pobjedom protiv Celte dodatno zakomplicirao stanje na...
907
Real pobjedom protiv Celte dodatno zakomplicirao stanje na vrhu tabele!

MADRIĐANI ISKORISTILI KIKS BARCE

0

Real Madrid s uvjerljivih 4:2 svladao je Celtu iz Viga na gostovanju, upisao četvrtu pobjedu u svim natjecanjima u nizu i dodatno zakomplicirao vrh tabele. Barcelona sada šestom Realu bježi četiri boda, a između su se smjestili Sevilla, Atletico, Alaves i Espanyol.

Vrlo izjednačeno prvo poluvrijeme završila je 1:0 vodstvom Reala. U 23. minuti Modrić je fenomenalnom loptom pronašao Karima Benzemu koji rutinski poentira za vodstvo svoje ekipe.

real2

U 10. minuti nastavka Benzema je udvostručio prednost, nakon sjajnog solo-prodora pogađa uz pomoć Gustava Cabrala kojem je na kraju pripisan autogol. Celta je brzo smanjila, lijepim pogotkom Huga Mella.

Sve je bilo riješeno u samoj završnici susreta. U 81. Real je dobio penal nakon prekršaja na Odriozoli, a precizan s bijele tačke bio je Sergio Ramos.

real3

Potom je strijealc autogola Cabral pocrvenio, a u 91. četvrti pogodak, i to prekrasan, za Madriđane zabio je Dani Ceballos. Mendez je u 94. zabio za konačnih 2:4.