Bayern nastavlja dominaciju: Četri pogotka u mreži HSV-a u...
907
Bayern nastavlja dominaciju: Četri pogotka u mreži HSV-a u prijateljskom meču

ODLIČNA IGRA BAVARACA

0

Svi su izgledi da će Bayern nastaviti dominaciju njemačkog fudbala i naredne sezone. Izabranici Nika Kovača su nakon trijumfa u Superkupu protiv Frankfurta od čak 5:0, sa 1:4 (1:2) savaldali HSV u prijatelskom duelu. Poveli su fudbaleri Hamburgera, strijelac je bio Narei u 25. minutu. Ipak, samo šest minuta kasnije, penal za Bavarce, siguran izvođač bio je Sandro Wagner. A onda, 10 minuta kasnije, majstorija korpulentnog napadača Bayerna.

bay

On je nakon centaršuta sa lijeve strane, popularnom štiklom matirao golmana HSV-a za preokret. Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, a onda je u nastavku sa dva gola Thomas Muller ovjerio trijumf Bavaraca. Nema sumnje da Bayern izgleda strašno pred sezonu, a izgleda da je mentalitet Nike Kovača pun pogodak za ovu ekipu.