Chelsea se revanširao Palaceu: Plavci slavili nakon dva vezana...
907
Chelsea se revanširao Palaceu: Plavci slavili nakon dva vezana poraza

PREMIER LIGA

0

U posljednjem subotnjem meču 30. kola Premijer lige Chelsea je na Stamford Bridgeu slavio protiv Crystal Palacea i upisao 17. pobjedu u sezoni.

Nakon dva vezana ligaška poraza, od Manchester Uniteda i Manchester Cityja, Chelsea je sa 2:1 slavio protiv Palacea.

Sve je u ovom meču riješeno praktično nakon pola sata, ali smo u završnici ipak imali nekoliko uzbuđenja.

Poveo je Chelsea golom Williana u 25. minuti. Brazilac je sjajno primio loptu na lijevoj strani, izborio se za poziciju i odličnim udarcem pogodio za 1:0.

Samo sedam minuta kasnije bilo je 2:0, nakon autogola defanzivca Palacea Martina Kellyja. Dobro je šutirao Eden Hazard, a Kelly je u želji da loptu izbaci sa gol linije uspio da je ubaci u gol.

Olivier Giroud je imao najbolju priliku za Chelsea u drugom poluvremenu, ali se između lopte i mreže ispriječila stativa.

Palace je u 86. minuti postigao gol koji je opravdano poništen zbog prethodnog faula nad Cahillom.

Ipak su "orlovi" došli do gola. Nakon dobrog napada, Van Aanholt je odlično reagovao i zatresao mrežu Plavaca za 2:1 i uzbuđenje u posljednjih nekoliko minuta meča.

Plavci su se tako identičnim rezultatom revanširali Palaceu za poraz u prvom dijelu sezone.