21. 01. 2018 - 19:59
Pjaca u debiju pred domaćim navijačima zabio nakon 16 minuta,...
907
Pjaca u debiju pred domaćim navijačima zabio nakon 16 minuta, Hannover izvukao remi u finišu

BUNDESLIGA

0

Marko Pjaca je po prvi puta zaigrao u početnoj postavi Schalkea i zabio je prvi službeni pogodak nakon samo 16 minuta igre! Schalke je remizirao 1:1 s Hannoverom, a Pjacin je pogodak bio jedini na utakmici sve do 86. minute kada su gosti uspjeli stići do remija.

Sjajnom Hrvatu je utakmica protiv Hannovera debi pred domaćim navijačima, nakon što je službeno debitirao prije sedam dana kada je ušao s klupe u susretu s Leipzigom.

Pjaca je izazvao erupciju na Veltins Areni u 16. minuti kada je na rubu šesnaesterca primio Haritovo dodavanje, prevario braniča koji ga je čuvao i preciznim udarcem pokraj golmana pospremio loptu u mrežu.

Bod Hannoveru je osigurao Füllkrug koji je zabio u 86. minuti. Pjaca je igrao do 56. minute.

Dodajmo je da je od prve minute u dresu Schalkea zaigrao i Leon Goretzka koji je dogovorio transfer u Bayern na kraju sezone. Navijači su mu transparentima poručili da "ni novac ni trofeji nisu važniji od kluba", ali i "izdao si 1000 prijatelja zbog trofeja bez emocija."