Cedevita i treći put poražena u Eurokupu, skroman učinak Zmajeva
907

MINIMALNE ŠANSE ZA PROLAZAK

0

Cedevita je poražena u trećem kolu Top 16 faze Eurokupa od Lokomotiva iz Kubana sa 69:64.

Kod domaćih najbolji je bio Frank Elegar, s 20 poena i devet skokova, dok je u redovima Cedevite Demetris Nichols ubacio 14 poena i dodao pet skokova.

Bosanskohercegovački reprezentativci Džanan Musa i Andrija Stipanović zabilježili su poprilično skroman učinak.

Tako je naš centar 23 minute provedene na parketu postigao sedam poena, te dodao šest skokova i asistenciju, dok se Musa za 11 minuta nije upisivao u strijelce, te je imao jednu ukradenu loptu.

Cedeviti je to treći poraz u tri utakmice Top 16 faze, te se nalazi na posljednjem mjestu svoje grupe, s minimalnim šansama za prolaz u playoff. Lokomotiv je prva ekipa skupine, sa stopostotnim učinkom.