09. 12. 2017 - 17:32
Bilo je jače od njega: Evo šta je Ronaldo uradio neposredno...
907
Bilo je jače od njega: Evo šta je Ronaldo uradio neposredno prije početka utakmice sa Sevillom

EGO NA DJELU

0

Dva dana nakon spektakularne dodjele priznanja na Ajfelovom tornju, as Real Madrida Cristiano Ronaldo nije propustio priliku da se pohvali trofejem pred svojim navijačima, neposredno prije meča Primere sa Sevillom.

Pozornica je bila spremna, Ronaldov ego je bio pojačan na maksimum: visoko uzdignuta "Zlatna lopta" i aplauzi koji mu "dušu hrane"...

Nije to sve, naravno.

Tokom mini ceremonije Ronaldo je prišao improvizovanoj komodi na kojoj su već bile poredane četiri "Zlatne lopte" i njima pridružio ovu posljednju, vjerovatno i njemu najznačajniju, onu kojom se na vječnoj listi najboljih izjednačio sa Lionelom Messijem.

Veliki dan Ronaldo je zaokružio sjajnom partijom u prvom poluvremenu u kojem je Real pregazio Sevillu, bilo je 5:0 već poslije 45 minuta, a Portugalac je bio dvostruki strijelac.