Svi pričaju o Hoseluu, a niko ne spominje ovaj potez Modrića:...
907
Svi pričaju o Hoseluu, a niko ne spominje ovaj potez Modrića: Da li je moguće da ima 38 godina

0

Fudbaleri madridskog Reala su nakon preokreta u posljednjim minutama došli do velikog preokreta protiv minhenskog Bajerna (2:1), te se tako plasirali u finale Lige prvaka.

Gosti su vodili s 1:0 do 88. minute, ali onda se ukazao Hoselu (Joselu), džoker s klupe, koji je upisao dva gola i odveo „Kraljevski klub“ u finale.

Međutim, da Luka Modrić nije uradio ono što jeste, nikad ne bismo pričali o Hoseluu kao heroju Reala.

Naime, igrao se 85. minut kada se nakon kornera Reala izrodila kontra za Bajern. Veznjak Bavaraca Aleksandar Pavlović je bio sam, lopta mu je dolazila, a onda pravo niotkuda ukazao se Modrić, koji je, kako se vidjelo na ponovljenom snimku, istrčao dužinu cijelog terena i vratio se u odbranu, te spasio svoj klub.

Nedugo zatim je uslijedila greška Nojera (Neuer) i gol Hoselua, a zatim i totalni preokret, prije nego što je u posljednjim sekundama viđen veliki skandal zbog poništenog gola.