SAMO ČUDO MOŽE SPASITI TUZLA SITI OD ISPADANJA: Igman ih...
907
SAMO ČUDO MOŽE SPASITI TUZLA SITI OD ISPADANJA: Igman ih savladao u direktnoj borbi za opstanak

0

Fudbaleri Igmana su pobijedili direktnog rivala u borbi za opstanak, ekipu Tuzle rezultatom 1:2 u okviru 29. kola Wwin lige BiH.

Podsjetimo, ekipa Igmana se jučer razišla sa trenerom Edisom Mulalićem.

Na početku susreta obje ekipe su igrale oprezno i nisu previše rizikovali. Prvi gol na utakmici postigao je Đorđe Pantelić u 41. minuti i tako donio prednost domaćinima pred kraj prvog poluvremena.

Drugo poluvrijeme je počelo pogotkom Igmana koji je uspio poravnati rezultat. Stefan Denković se dobro snašao u 49. minuti i postigao gol za 1:1.

Trenutak odluke je bio u 62. minuti kada je glavni arbirat susreta Musić pokazao na bijelu tačku. Denković je dobro ušao u kazneni prostor kada ga je Redžić faulirao i napravio penal.

Precizan sa bijele tačke bio je Mirsad Ramić koji je ovim pogotkom donio nova 3 boda svojoj ekipi i tako im znatno povećao šanse za opstanak u ligi ove sezone.

Nakon ovog kola ekipa Tuzle se nalazi na 11. poziciji na tabeli sa 27 bodova, dok je ekipa Igmana na 10. mjestu sa 31 bodom, četiri kola prije kraja ove sezone.