29. 02. 2024 - 08:29
CRNOGORSKI FUDBAL TRESE SKANDAL: Snimak spornog gola širi se...
907
CRNOGORSKI FUDBAL TRESE SKANDAL: Snimak spornog gola širi se društvenim mrežama (VIDEO)

0

Fudbalska utakmica između Mladosti iz Podgorice i Dečića, koja se odigrala u srijedu u okviru 22. kola crnogorske Prve lige, mogla bi biti predmet istrage zbog sumnje u potencijalno namještanje rezultata.

U spornoj situaciji krajem prvog poluvremena, bivši fudbaler Partizana Bojan Matić je primio loptu u šesnaestercu protivnika, okrenuo se i šutirao, pri čemu je štoper suparničkog tima Zvonko Ceklić skočio u stranu, omogućivši lopti da završi u mreži, dok je golman Nikola Ivanović djelovao kao da je zakasnio s reakcijom.Taj gol je postignut u dubokoj nadoknadi prvog poluvremena, a Dečić je kasnije postigao još dva gola, rezultirajući konačnim rezultatom 0:3.

Snimak spornog gola širi se društvenim mrežama, što je doprinijelo sumnjama i mogućoj istragi.