25. 01. 2023 - 08:05
OVO SE NE BRANI Pogledajte golčinu u 90. minuti o kojoj i...
907
OVO SE NE BRANI Pogledajte golčinu u 90. minuti o kojoj i jutros bruji Njemačka... (VIDEO)

0

Bayern i Köln odigrali su iznenađujućih 1:1 u 17. kolu Bundeslige. Gosti su bili na pragu senzacionalne pobjede, no njemačkog je prvaka u finišu utakmice spasio Joshua Kimmich čudesnim golom.

Gosti su poveli golom Tunižanina Ellyesa Skhirija u četvrtoj minuti. Asistirao mu je Julian Chabot za šok na Allianz Areni. Očekivalo se da će se Bayern brzo vratiti u utakmicu, no ekipa Juliana Nagelsmanna nije uspjela savladati vrlo raspoloženog gostujućeg golmana Marvina Schwabea. Bayernu je izjednačenje donio Joshua
Kimmich pogotkom u 90. minuti. Kimmich je s 30-ak metara raspalio i pogodio je same rašlje.