Navijači Malmea, kluba u kojem je ponikao Zlatan Ibrahimović, vrijeđali su napadača Milana tokom meča finala Kupa protiv Hammarbyja.
Malmeovi navijači ne praštaju Ibri što je kupio dionice njihovog rivala Hammarbyja i smatraju da ih je izdao, s obzirom da je rođen u Malmeu i tu je i počeo svoju karijeru.
"Prodao si svoj rodni grad kao kesu lješnjaka. J****o ti mater i tvoje porijeklo", poručili su putem transparenta navijači Malmea.
Interesantno, uradili su to na bosanskom jeziku, a što se samog rezultata tiče, Malmo je nakon penala došao do trofeja.
Kada govorimo o Ibrahimoviću, on je imao impresivnu karijeru koja još traje nakon odlaska iz Malmea. Igrao je za Ajax, Barcelonu, Juventus, Inter, Manchester United, Los Angeles Galaxy i Milan s kojim je osvojio Scudetto ove sezone.
Trenutno je operisao koljeno i bit će odsutan najmanje pola godine.