ENGLEZI BIJESNI NA SVOJU GLAVNU UZDANICU Je li moguće da ovo radi? Izbacite ga iz sastava!

EURO 2020

0

Večeras ćemo saznati konačni rasplet u grupi D na Evropskom prvenstvu.

Engleska je na Wembleyju dočekala Češku, a nakon prvog dijela Gordi Albion vodi s 1:0.

Domaćini su u prvih 20-ak minuta bili mnogo bolji rival, a to dokazuje i stativa Raheema Sterlinga već u 2. minuti.

Ubrzo su domaći poveli, upravo pogotkom ofanzivca Man. Cityja, a potom je veliku priliku propusti Harry Kane.

Napadač Tottenhama još nije dao gol na Euru, a to nije uspio ni u prvom dijelu ovog meča.

On je već nakon prva dva kola na udaru kritika javnosti u domovini, a sada će to biti još izraženije.

Naime, u izglednoj prilici propustio je uposliti usamljenog Sterlinga i probao sve sam riješiti, ali golman Valclik je to osujetio.