13. 11. 2019 - 09:40
NOVA DOBRA PARTIJA ZMAJA Netsi poraženi na gostovanju kod...
907
NOVA DOBRA PARTIJA ZMAJA Netsi poraženi na gostovanju kod Jazza, Musa dobio pohvale

NBA

0

Košarkaši Bruklin netsa upisali su novi poraz, ovaj put na gostovanju kod Jute džez rezultatom 119:114.

Netsi su na poluvremenu imali prednost od 15 poena razlike (53:68), međutim u drugom dijelu susreta ispustili su vodstvo. U posljednjoj minuti bilo je neriješeno 114:114, ali do kraja meča Netsi nisu uspjeli upisati niti jedan poen i domaćini su slavili.

Džanan Musa imao je dobar nastup u dresu Bruklina. Bh. košarkaš igrao je nešto više od 15 minuta i postigao je 9 poena uz šut 4-5 te upisao i jednu asistenciju.

Talentirani Bišćanin dobio je i pohvale nakon meča od trenera Kenija Etkinsona (Kenny Atkinson) koji je istakao kako mu je drago da Musa “nema straha u teškim situacijama”.

Najefikasniji u redovima pobjedničke ekipe bio je Donovan Mičel (Mitchell) s 30 poena, a kod poraženih Kajri Irving (Kyrie) s 27 ubačenih poena.