Zrinjski spreman za uzvrat: Ovdje se igra po našim pravilima!

EVROPSKA LIGA

(foto: Facebook stranica HŠK Zrinjski Mostar)
0

Pred Zrinjskim je zahtjevan posao u četvrtak.

Prošle sedmice su izgubili 3-0 na gostovanju kod Malmöa u 3. pretkolu Evropske lige i ako žele prolaz i produžetke, ne smiju u 90 minuta primiti gol, a moraju zabiti tri.

Da su spremni na velike izazove pokazali su u prošlom kolu kada su upravo u produžecima izbacili holandski Utrecht. Planiraju to ponoviti protiv Malmöa.

"Ovdje se igra po nekim drugim pravilima - ovdje se igra po našim pravilima. IGRAJ DO KRAJA!", poručio je mostarski klub na svojoj službenoj Facebook stranici i dao Šveđanima djelić sjajne atmosfere koju njihovi navijači prirede na domaćim utakmicama.

U prvoj utakmici strijelci za švedsku ekipu bili su Bengtsson u 36. minuti, u 66. je zabio Christiansen, a u 74. minuti konačnih 3-0 je postavio Rieks.

Uzvrat se igra na stadionu u Širokom Brijegu, a utakmica na Pecari počinje u 19 sati.