15. 05. 2019 - 19:41
SARAJEVO JE OSVOJILO KUP BiH: Horde zla im pripremaju...
907
SARAJEVO JE OSVOJILO KUP BiH: Horde zla im pripremaju IZNENAĐENJE na ovom mjestu!

0

Fudbaleri Sarajeva novi su osvajači Kupa BiH. Bordo tim je danas poražen na "Pecari" od Širokog Brijega s 1:0, ali to domaćima nije bilo dovoljno da nadoknade veliki zaostatak iz prvo duela s "Koševa" (0:3).

Široki je danas očekivano bio dominantan i napadao skoro cijelih 90 minuta, a posljednjih 20-ak minuta igrao je i s igračem više. Međutim, ni to mu nije pomoglo da sustigne zaostatak od tri pogotka.

Sarajevo je osvojilo Kup BiH, po šesti put u svojoj historiji, a najvatreniji navijači FK Sarajevo pozvali su sve zainteresirane da večeras u 22. 30 sata na Bradini pred ulazom u Sarajevo, dočekaju svoje ljubimce koji su danas osvojili Kup BiH.

Ko ne bude u mogućnosti, igrače Sarajeva moći će dočekati na stadionu Asim Ferhatović-Hase u 23 sata.

Podsjećamo, fudbaleri Sarajeva su večeras po šesti put osvojili Kup BiH nakon što su ukupnim rezultatom od 3:1 savladali Široki Brijeg.