Čilić izgubio šest gemova zaredom pa ispao na startu Monte Carla
907

ARGENTINAC PELLA BIO PREJAK

0

Najbolji hrvatski teniser Marin Čilić nije se plasirao u treće kolo teniskog ATP turnira u Monte Carlu nakon što je u utorak sa 3-6, 6-3(4), 1-6 izgubio od Argentinca Guida Pellu poslije dva sata i 15 minuta igre.

Prvi set je Čilić dobro otvorio, odmah je uzeo servis suparniku i poveo sa 2-0. No nakon toga slijedi pad u igri hrvatskog tenisera, gubi svoja tri servisa i Pella slavi sa 6-3. U drugom setu, Čilić opet gubi svoj servis za vodstvo Argentinca od 2-0,ali onda odmah vraća servis i igraju izjednačeno do 3-3.

Nakon toga hrvatski je teniser još jednom suparniku uzeo servis za vodstvo od 4-3 pa za 6-5 i onda servirao za 7-5.

Igrač rođen u Međugorju je odlično započeo treći set osvojivši prvi gem na Pellin servis, ali je onda za redom izgubio tri gema na svoj servis i Argentinac je u odlučujućem setu poveo sa 5-1 i na svoj servis lakše nego što je i sam očekivao dobio meč.

Ovo je bio treći međusobni ogled između Argentinca, 35. na ATP listi, i Čilića, 11. tenier svijeta i druga pobjeda Pelle koji je Marina pobijedio i u Wimbledonu.