Inter nastavio da korača ka Ligi Šampiona, sigurna pobjeda za...
907
Inter nastavio da korača ka Ligi Šampiona, sigurna pobjeda za vrh tabele

ITALIJA

0

Puleni Luciano Spallettia slavili su na gostovanju u Frozinoneu sa 1:3 (0:2) i tako zadržali pet bodova prednosti u odnosu na gradskog rivala.

Igrao se 19. minut kada su stigli do prednosti, D'Ambrozio je ubacio loptu sa desne strane, a najbolji u skoku bio je Naingolan, koji glavom donosi prednost "Neroazurima".

Nekih 20ak minuta kasnije, penal za Inter, nakon gužve poslije kornera u kaznenom prostoru domaćina, Perišić je preuzeo odgovornost i pogodio za 2:0.

Otišlo se na odmor sa 0:2 u korist gostiju iz Milana, da bi Kasata udarcem sa ivice kaznenog prostora u 61. minutu prepolovio prednost Intera.

Ipak, pobjedu "Neroazura" ovjerio je Matijas Vesino, u četvrtom minutu nadoknade.

Inter treći sa 60 bodova, imaju pet više od četvrtoplasiranog Milana, dok je Frozinone sve bliži povratku u Seriju B maju 23 boda, pretposljednji su i Bolonja, koja je prva iznad crte, im bježi osam bodova.