ZIDANEOV POVRATAK ZAVŠIO TRIJUMFALNO: Real savladao Celtu sa 2:0
907

PRIMERA

0

Ekipa Real Madrida je doživela šok terapiju nakon ispadanja od Ajaksa u Ligi šampiona, Solari je dobio otkaz, a na njegovo mjesto je stigao Zinedin Zidan koji je odmah podigao Real Madrid.

zinedine-zidane

Real je od starta utakmice bio bolji tim od Selte, ali su gosti uspjeli da se odbrane od napadača domaćih.

Ipak, u nastavku prava opsada gola Selte, redale su se prilike pred golom gostiju, a onda u 56. minutu gol koji je poništen Luki Modriću zbog ofsajda, nakon intervencije VAR tehnologije.

Samo par minuta kasnije, u 62. minutu Isko uspjeva da dokaže da je nezasluženo sjedio na klupi za rezerve kod Solarija. Uspio je da postigne gol nakon asistencije Benzeme, 1:0.

Do kraja još jedan gol u mreži Real Madrida, Geret Bejl je savladai protivničkog golmana. Velika pobjeda Real Madrida, veoma bitna za samopouzdanje ekipe pred nastavak sezone koja je, skoro pa propala.