VEDRANOVI ZMAJEVI NISU IZDRŽALI: Reprezentacija Bosne i...
907
VEDRANOVI ZMAJEVI NISU IZDRŽALI: Reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena u Češkoj

SP

0

Reprezentacija Bosne i Hercegovine je večeras u Češkoj igrala utakmicu u okviru kvalifikacija za svjetsko prvenstvo naredne godine u Kini. Izabranici Vedrana Bosnića nisu uspjeli da pobjede večeras unatoč što su držali rezultatski priključak svih 40 minuta.

bosnic-svedska

Češka je na poluvremenu imala prednost 39:33, a početkom treće četvrtine naši košarkašu su uspjeli da se vrate i drže rezultatski priključak iako nisu uspjeli nijednom da izjednače.

U četvrtoj četvrtini su domaćini pokazali iskustvo u odnosu na naše mlade igrače i ostvarili su novu pobjedu i ostaju u borbi za plasman u Kinu, dok naši košarkaši su zakucani za zadnje mjesto tabele.