PSG JE BIO SAMO LOŠ DAN: Puleni Ole Gunnar Solskjaera...
907
PSG JE BIO SAMO LOŠ DAN: Puleni Ole Gunnar Solskjaera razmontirali PLAVCE na Bridgeu

FA CUP

0

Fudbaleri Mančester junajteda večeras su se plasirali u četvrtfinale FA kupa pošto su u Londonu savladali Čelsi sa 2:0. Domaćin je veoma dobro ušao meč prijetio preko Pedra i Azara, da bi potom uzvratio i Erera.

Iguain je bio takođe opasan po protivnički gol, ali ono pravo je usledio u 31. minutu.

Probio je Pogba po lijevoj strani i centrirao loptu u kazneni prostor gde se našao Ander Erera koji je glavom savladao nemoćnog Kepu.

Da stvari budu još gore po "Plavce" potrudio se i Pol Pogba koji je u posljednjim trenucima prvog dijela utakmice koji je duplirao prednost "Crvenih đavola"

Krenuo je Čelsi na sve ili ništa u drugom poluvremenu, umalo i dobio penal, ali je Frend nakon odgledanog snimka odlučio da nije bilo prekršaja, pa do promjene rezultata do kraja meča nije došlo.