16. 02. 2019 - 23:09
MESSI JE OBORIO NESTVARAN REKORD: Jedan od najboljih svih...
907
MESSI JE OBORIO NESTVARAN REKORD: Jedan od najboljih svih vremena ZACEMENTIRAO SVOJE MJESTO U HISTORIJI FUDBALA

PRIMERA

0

Fudbaleri Barselone su u 24. kolu španske Primere dočekali Real Valjadolid, nakon 45 minuta igre stekli su prednost od jednog gola. Mučili su se Katalonci sa povratnikom u najviši rang, ali su u 43. minutu dobili idealnu priliku da povedu, Pike je srušen u kaznenom prostoru rivala, Barsa je dobila penal.

messi

Odgovornost je preuzeo Lionel Mesi, nije pogrešio Argentinac, 1:0 za Barsu. Tako je Mesi došao do svog 30. pogotka u svim takmičenjima ove sezone, 22. u Primeri.

Ne bi to bilo ništa nesvakidašnje, da Argentincu nije 11. put zaredom da u jednoj sezoni postigne 30 ili više golova. Dakle, 11 sezona zaredom Lionel Mesi je uspjevao da trese protivničke mreže u 30 ili više navrata.

Zaista impozantan učinak, kapa dole za jednog od najboljih fudbalera svih vremena.