JUVENTUS RUTINSKI Pogledajte gol Ronalda
907

SERIA A

0

Fudbaleri Juventusa su se vratili na pobjednički kolosjek pošto su nakon remija sa Parmom pobjedili Sasuolo u gostima sa 3:0 u okviru 23. kola italijanske Serije A.

Mogao je domaćin da stigne do sjajne prilike da povede pošto je Đuričić pao u kaznenom prostoru Juvea, ali je sudija nakon VAR asistencije odlučio da nije bilo elemenata za penal.

Ubrzo je stigla i kazna, nakon udarca Ronalda u 23. minutu lopta se odbila do Samija Kedire kojem nije bilo teško da savlada Konsiljija.

Imao je Sasuolo odličnu priliku da izjednači u 55. minutu nakon velike greške Perina, međutim Berardi nije pogodio prazan gola sa više od 30 metara.

I kako to obično biva, "Stara dama" je to znala da kazni ponovo u 70. minutu kada je Kristijano Ronaldo iskoristio idealan centaršut Pjanića i glavom savladao golmana Sasuola.

Konačan rezultat postavio je Emre Džan golom u 86. minutu, tek 60 sekundi po ulasku u igru.