PONIŽENI ZA 45 MINUTA Čelzi sve dalje od Lige šampiona
907

PREMIER LEAGUE

0

Fudbaleri Mančester sitija i Čelsija započeli su u 17 sati derbi 26. kola Premijer lige, ali je već posle 25 minuta semafor pokazivao nevjerovatnih 4:0!
Dva puta Aguero, jednom Sterling i Gundogan, a sve se odigralo u četvrtom, 13, 19 i 25. minutu.

city1
Iako je tim Mauricija Sarija krenuo otvoreno, odbrana je blago rečeno bila katastrofalna.
Kod pogotka reprezentativca Engleske, svi su ispali u zadnjoj liniji, dozvolili paralelan pas po zemlji na pet metara od Arizabalage, a tamo se našao bivši član Liverpula.
Raspoloženi Aguero je samo par desetina sekundi kasnije imao loptu na tri metra i promašio je prazan gol, pa su se Čelsijevi navijači nadali da će to biti kazna na drugoj strani.

city2

Ipak, dogodilo se još gore. Kun je najpre pogodio "kiflu" sa 18 metara, jedan od najlepših golova u sezoni, a onda popravio učinak prevarivši dotučenu defanzivu "plavaca", a za "kraj", Gindogan takođe sa distance.