GOLIJADA U MADRIDU Zna se ko je kralj grada!
907

MADRID

0

U madridskom gradskom derbiju već u 16. minuti došlo je do pogodka. Pogledajte sjajnu akciju nakon prekida  gdje je Casemiro  zatresao mrežu i doveo Real Madrid u vodstvo!

Nije se dugo čekalo da uzvrate domaćini, a izjednačio je ko drugi nego sjajni Antoine Griezmann u 24. minuti.

grizman
Nakon toga slijedi potpuna dominacija Reala. U finišu prvog poluvremena Ramos iz penala postiže pogodak i sa rezultatom 1-2 igrači odlaze u svlaćionice.

U drugom poluvremenu Atletiko nastavlja da pada, Real u potpunosti kontroliše utakmicu sa skoro 70% posjeda lopte. U 74. minuti Bale na asistenciju Modrića pogađa za 1-3, a par minuta kasnije Thomas dobija drugi žuti karton i ostavlja svoj tim bez iakve šanse za sustizanje negativnog rezultata.